Авто з вагою у 2 тони побило рекорд швидкості (Відео)

Авто з вагою у 2 тони побило рекорд швидкості (Відео)

Porsche Panamera Turbo встановив новий рекорд швидкості. Потрібно зазначити, що рекорд встановлений з певними «нюансами». Хетчбеку присвоїли звання найшвидшого автомобіля у світі, маса якого « перевалює» за 2 тонни. Цей рекорд був поставлений після того, як Porsche Panamera Turbo розігнався до 338,8 км/год , а його вага при цьому налічував 2045 кілограмів.

Втім, мова йде не про заводської версії Porsche Panamera Turbo. Перед заїздом машину доопрацювали фахівці тюнінг — ательє Gemballa . Після виконаних доробок потужність 4,8 — літрового 8 -циліндрового двигуна зросла з 520 до 700 кінських сил.

З місця до сотні такий Porsche Panamera Turbo може прискорюватися за 3,3 секунди (майже на секунду швидше базової Panamera), а до 200 км / год авто розженеться за 9,6 секунди. Стрілка спідометра потрапить на позначку 300 км /годину після 26,5 секунд прискорення.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>