Сепаратисти відновили бойову машину списану на брухт

Сепаратисти відновили бойову машину списану на брухт

«Інженерна техніка, виготовлена ​​понад двадцять років тому, знаходиться в неробочому стані і списана на металобрухт. Надалі ІМР була занурена на транспортер і вивезена з території заводу», — йдеться у вчорашньому повідомленні.

Групі «Інформаційне Опір» стали відомі деякі деталі цих подій. За нашою інформацією, 26 квітня сепаратисти побували на заводі, провели переговори з керівництвом підприємства і особисто переконалися, що цікавлять їх ІМР знаходяться в неробочому стані. Далі події розвивалися трохи не так, як заявили на підприємстві.

За нашою інформацією, після відбуття збройних людей розукомплектованих ІМР перемістили в один з цехів підприємства і протягом декількох днів проводили відновлювальні роботи. Таким чином, 14 травня сепаратисти відвезли з підприємства не «металобрухт», а цілком справну ІМР.

Виходить дивна ситуація: керівництво заводу або не знає, чим займаються робочі, або цілеспрямовано приховує інформацію, тим самим сприяючи сепаратистам. Крім цього, в даний момент на НКМЗ знаходиться ще дві списаних ІМР, про які сепаратистам добре відомо.

Варто відзначити, що подібні машини призначені для прокладки доріг в пересіченій місцевості, в лісі і міських завалах, для уривки та засипки котлованів.

Примітно, що президентом ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» є депутат Верховної Ради IV -VI скликань Георгій Скудар

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>