Луценко та Фірташ називають Порошенка однаково. Збіг?

Луценко та Фірташ називають Порошенка однаково. Збіг?

30 квітня BBC Україна опублікувала інтерв’ю з Дмитром Фірташем, де він підтверджує зустріч із Порошенком у Відні та висловлює свою підтримку цьому кандидату. У своєму коментарі бізнесмен чітко називає Петра Олексійовича «будівельником».

- Якщо сьогодні подивитись по голосам, по електорату, то ви побачите, що країна хоче людину, яка може об’єднати країну, яка може нагодувати, яка може дати стабільність і спокій. Тобто сьогодні потрібен будівельник. Не воїн, а будівельник. Тому я думаю, що сьогодні у Порошенка є величезний шанс перемогти на виборах, якщо вони відбудуться, і для цього дуже важливо, щоб ці вибори відбулись.

Тимошенко каже, що я його підтримую, але я публічно висловив свою думку, я сказав, що готовий його підтримати, і не тому, що я підтримую Порошенка, а тому, що я підтримую ту ідеологію лише задля того, щоб в країні настав мир, тому що я точно не хочу, щоб був хаос. Це моя точка зору, це мій пріоритет.

Порошенко мені не друг, не товариш, але мій вибір такий – що таке Тимошенко, ми всі добре знаємо, а що таке Порошенко, ми ще можемо побачити. Ми купуємо надію, і я дійсно вважаю, що він може це зробити. Він – людина, яка показала себе в бізнесі. Сподіваюсь, що він зможе себе показати в своєму розумінні розвитку країни. Але найголовніший зараз етап – це, щоб вибори відбулись. Це найголовніша боротьба, але далі треба дивитись, як він себе буде вести. Ось це мій вибір.

Про подібне говорить і Юрій Луценко, але дещо раніше, під час свого виступу 25 квітня у Вінниці. Політик із сцени підтримав кандидатуру Порошенка на президентських виборах, та теж використовує подібну характеристику:

- Ми маємо сьогодні можливість обрати майбутнє країни. Не лише президента, а архітектуру, план майбутнього. Сьогодні ми маємо обрати не  месію, не вождя, а будівельника. Того хто збудує новий український європейський дім, — сказа Луценко під час свого виступу.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>