АТО: вбито зв’язкового «Стрєлка» — «Ромашку»

АТО: вбито зв’язкового «Стрєлка» — «Ромашку»

Він також повідомив, що у бойовиків відбито та укріплено телевізійну вишку. До виконання завдань залучались сили та засоби ЗС України, ВВ України, підрозділ «А» СБУ, спеціальний підрозділ ДАІ «Кобра», армійська авіація ЗС України, вертольоти АБ ВВ. Відбувається посилення угрупування сил АТЦ додатковими підрозділами МВС та ЗС України.

Сили АТО докладають усіх зусиль, щоб у процесі операції не постраждало мирне населення. Водночас, як наголосив Крутов, проти озброєних злочинців буде вестися вогонь на ураження.

Крутов повідомив, що одночасно із закріпленням сил АТО на блокпостах та стратегічних об’єктах, штабу АТЦ вдалося не допустити виведення бойовиками з ладу системи енергоживлення залізниці на ділянці у напрямку м. Слов’янська, зірвати спробу передачі противнику зброї та грошових коштів у Слов’янську та Краматорську, знешкодити одного з активних сепаратистів — зв’язкового «Стрєлка» — «Ромашку», а також гнізда снайперських груп, розташованих в адміністративних та житлових будівлях м. Слов’янська.

Внаслідок злагоджених дій сил АТЦ було виведено з-під обстрілу колону 95 окремої аеромобільної бригади (12 БТР та 5 автомобілів), БТР ЗС України, попереджено спроби отруєння диверсантами питної води в м. Горлівка.

Також завдяки оперативному реагуванню зірвано спроби бойовиків заблокувати прохід підрозділів АТО через мости поблизу с. Андріївка та с.Рубіжне та блокувати міським транспортом центральні вулиці м.Краматорська, попереджено спробу штурму терористами приміщень 156 зенітно-ракетного полку в м. Донецьк.

Крутов наголосив, що силам АТО доводиться вести боротьбу з професійними найманцями іноземної держави. Це терористи та злочинці, які захоплюють заручників, вбивають і катують людей. Вони цинічно ховаються за спинами цивільних громадян, прикриваються заручниками, ведуть вогонь у житлових кварталах.

«Ми вимагаємо від терористів та диверсантів скласти зброю та звільнити заручників і адмінбудівлі», — сказав керівник АТЦ. Водночас він підкреслив, що злочинці, які винні у вбивствах та катуваннях людей, обов’язково будуть затримані і покарані.

Служба безпеки України встановила та затримала одного з бойовиків розвідувально-диверсійної групи ГРУ ГШ ЗС РФ.

Ним виявився 36-річний громадянин України «Д», спільник так званого  «Абвера» (громадянина РФ Здрилюка Сергія Анатолійовича, 23.12.70 р.н.)

Для участі у насильницьких акціях на території східної України цей чоловік був завербований в Криму представниками військової розвідки РФ.

В  АР Крим представниками спецслужб «Д» було надано відповідну розвідувальну та диверсійну підготовку.

У подальшому йому ставилися завдання під виглядом учасника праворадикальних націоналістичних структур організувати в Східній Україні провокації з дискредитації діючої влади та розпалювання антиукраїнських настроїв.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>