Через Антрацит проїхали вантажівки з російськими козаками. Кортеж для них організували ДАІшники (Відео)

Через Антрацит проїхали вантажівки з російськими козаками. Кортеж для них організували ДАІшники (Відео)

 »О 20:15 год 05.05.2014 р. в Антрацит Луганської області прибула чергова група важливих козаків. Перша група прибула у м. Антрацит 03.05.2014 р. , грунтовно зайняла будівлю Антрацитівської РДА та організувала формування батальйонів народного ополчення.

За останні три доби підтримка місцевого населення безпрецедентна! Ополченці в перший же день почали йти на передову автобусами.Можна сказати, що з’явилися козаки в потрібний час у потрібному місці, тому що народному гніву межі немає, а без «інструментів» протистояти незаконним банд-формуванням, сформованих із зрадників власного народу, м’ясників і душогубів, вкрай не доцільно.

За наявною інформацією, козаки привезли з собою достатньо інструментарію, від якого бандерівці чегото відразу дохнуть, їх танки вражають руйнівні бистропротекающие процеси і літальні апарати яскраво, димно, димно, але не довго висвітлюють мирне донбаське небо.

Для тих, хто турбується про можливу матеріальної зацікавленості при участі в народному ополченні: деякими антрацітовцамі це питання піднімалося, але після отримання зрозумілої відповіді про те, що «За батьківщину грошей не дають, а гроші в такому питанні беруть тільки повії » — деякі пішли, а деякі скористалися заохочувальної акцією безоплатного участі в рядах Народного ополчення!»

https://www.youtube.com/watch?v=A2Ux-I_EDlw

КОММЕНТАРИИ

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>