Трегедія в Одесі — це лише «розминка» — Тимчук

Трегедія в Одесі — це лише «розминка» — Тимчук

«Події 4 травня, коли міліція в Одесі «за рішенням прокуратури в Одеській області» випустила затриманих ініціаторів кривавих подій «на вимогу мітингувальників», свідчить про те, що одеські правоохоронці не збираються припиняти свою злочинну діяльність з підтримки та пособництва терористам.

Окремо зазначаємо роль у цих подіях прокуратури. За твердженням керівництва МВС, затримані в Одесі екстремісти повинні були вчора вночі відконвойовано в Киї , однак залишилися в Одесі за особистим розпорядженням заступника Генерального прокурора України.

Ми хочемо нагадати українській владі, що дані події — лише «розминка» проросійських терористів перед 9 травня. Якщо не вжити екстрених заходів сьогодні (включаючи особисту відповідальність правоохоронців та керівництва ГПУ та прокуратури Одеської області) — завтра нинішні трагічні події повторяться в більшому масштабі, і не тільки в Одесі.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>