У Харкові провели в останню путь Віталія Захарченка

У Харкові провели в останню путь Віталія Захарченка

19 лютого 2014 року під час виконання службово–бойового завдання з охорони громадського порядку у місті Києві майор Захарченко Віталій Миколайович, стоячи в першій шерензі бойового порядку, прикриваючи товаришів та 18-ти річних солдатів строкової служби, отримав вогнепальні поранення у плече та живіт.

Лікарі цілодобово боролися за життя мужнього правоохоронця. Рідні, близькі та весь особовий склад внутрішніх військ з нетерпінням та надією чекали на одужання Віталія, але життя 31-річного хлопця обірвалось о другій годині 2 березня.

У Харкові провести в останню путь правоохоронця зібрались рідні та близькі Віталія, особовий склад частини, в якій офіцер прослужив від лейтенанта до майора, співробітники органів внутрішніх справ, а також пересічні громадяни Харківщини, які поділяють біль втрати та шанують пам’ять справжнього захистника Вітчизни.

Віталій Захарченко був не тільки сумлінним військовослужбовцем, але й гарним чоловіком та батьком. Він дуже любив свою дружину Олену та доньку Лілію. Усі згадують його як веселу, життєрадісну людину, яка в будь-який момент була готова прийти на допомогу, підтримати в складну хвилину.

Світла пам’ять про Віталія Захарченка назавжди залишиться в нашій пам’яті та в наших серцях.

CqnAEjL14x0 0fKVYQeRlEY dWC_nTXsaWU VNhrVixk5Tc

ВНУТРІШНІ ВІЙСЬКА МВС УКРАЇНИ

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>