Жінка два роки ховала власне немовля у багажнику

Жінка два роки ховала власне немовля у багажнику

Знайшли дівчинку у багажнику працівники автосервісу, куди батьки дитини пригнали авто. Працівники почули якийсь дивний звук, схожий на стогін. 45-річна жінки родом з Португалії запевнила, що це ввімкнулися електронні іграшки доньки. На щастя, наполегливі працівники домоглися того, що зловмисниця відкрила багажник. Співробітники сервісу побачили там худу виснажену дівчинку, яка лежала голою у власних фекаліях.

На місце події одразу прибула швидка допомога, забравши немовля у медзаклад. Горе-матір пояснила, що приховувала народження дочки від свого чоловіка. Допитати багатодітного батька було неможливо, оскільки в момент затримання він перебував у стані алкогольного сп’яніння. Документів на дівчинку немає ніяких, тому що жінка самостійно народжувала вдома. Вражає тай факт, що навіть ім’я у немовляти відсутнє.

Працівник прокуратури зазначив, що дитину тримали в багажнику з самого її народження. Зріст і розумовий розвиток дівчинки не відповідає нормам. Вік дитини становить від 15 до 23 місяців.

Сусіди португальської сім’ї кажуть, що сім’я ніколи не виглядала підозріло. Автомобіль завжди стояв у дворі, але ніяких дивних звуків не було чути.

Подружжю вже пред’явлені звинувачення. У сім’ї  виховуються ще троє дітей. Вони ніяк не привертали уваги соцпрацівників, адже досить охайні і нагодовані зазвичай. Правопорушникам загрожує до 10 років позбавлення волі.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>