Аваков про ситуацію в Одесі «Міліція в Одесі діяла потворно, можливо злочинно»

Аваков про ситуацію в Одесі «Міліція в Одесі діяла потворно, можливо злочинно»

«По Одесі. Буду мало емоційний — більш інформативний.

Міліція в Одесі діяла потворно, можливо злочинно. Все керівництво одеського главку звільнено від посад. Ведеться розслідування по їх діяльності. Ніякого сором’язливого прикриття «честі мундира» не буде. Як не буде і огульного паплюження. Але, давайте сором’язливо не прикривається та інших «героїв». Інакше ми ніколи не винесемо вірних уроків з таких подій.

Працювати сьогодні і так захмарно складно, а тут ..
Факт перший — в день зіткнень, коли проукраїнська ходу уболівальників зіткнулася з антимайданом, всіх керівників міліції прокурор зібрав на нараду «як правильно боротися з безладами». Нарада тривала, як мене поінформували, при вимкнених телефонах, чотири (! !) Години. З 12 до 16 годин. Хода вболівальників почалася в 14 …

Факт другий — більш 100 затриманих в ніч після заворушень і смертей міліція мала намір етапувати для суду і утримання під вартою в інший регіон негайно, що б попередити можливі заворушення. Прокурор заборонив.

Факт третій — сьогодні після того, як натовп сепаратистів заблокувала міськуправління Одеси та увірвалося у двір, прокурор прийняв рішення відпустити затриманих ..

На тому все.
**
P / S Написав ці рядки в польовому таборі АТО. Неподалік від Слов’янська. Останні кілька днів я майже весь час проводжу разом з підрозділами МВС, ВС, СБУ. Тут, на передовій всі умовності йдуть на другий план. Тут стріляють. Тут все стає чорно -білим. Тому, так особливо «дістала» « підтримка» тіньових «героїв» на фоні і без того множинного зради і безвілля і за міліцейськими, і по багатьом державним структурам.

Ми тут постараємося не підвести. Закінчимо справа тут — обов’язково поїду до Одеси. Роботи багато. Для всіх.»

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>