Мер Донецька висловився щодо псевдо «референдуму»

Мер Донецька висловився щодо псевдо «референдуму»

«11 травня представники Донецької народної республіки провели « референдум». Як і раніше я вважаю, що він проводився поза правовим полем. Правове поле на сьогоднішній день відсутня, і бажання щоб воно якимось чином з’явилося, на жаль, у вищих ешелонах влади — ні.

Однак я хотів би відзначити активність жителів міста та Донецького регіону. Не дивлячись на те , що кількість ділянок по місту було практично в 4 рази менше, ніж під час звичайних виборів, кількість проголосувавших все ж відчутно велике. Я думаю, таким чином велика частина людей висловила своє ставлення до нинішньої влади в Києві. Люди голосували не «за » нову республіку, а «проти» існуючої системи. Я не зовсім впевнений , що більшість людей розуміло за що саме вони голосують, але у воскресіння для багатьох таким чином висловити свій протест було важливіше.

Головне питання, яке нам сьогодні задають «Що далі?». Я сподіваюся, що ті обіцянки, які звучали від представників ДНР про те, що після референдуму буде складено зброю і почнеться політично процес, залишаються в силі, тому що люди втомилися від невпевненості і насильства.

Я вважаю, що Київ повинен глибше подивитися на те, що відбувається сьогодні в Донецькій і Луганській областях. Я вважав і вважаю, що необхідно сьогодні обов’язково сформувати групу, до якої мають увійти депутати Верховної Ради, представники Кабінету міністрів , силових структур. Вони за посередництва ОБСЄ, як міжнародної організації, яка представляє практично всі європейські держави, повинні ще раз вивчити ту ситуацію, що склалася в Донбасі і почати діалог з розгляду тих питань, які повинні вирішуватися.

Я продовжую вважати, що Донбас і Донецьк повинні бути частиною України. Необхідно шукати вихід з тієї ситуації, яка склалася не за допомогою зброї і різних операцій, а за допомогою діалогу і політичної волі всіх сторін», — зазначив Донецький міський голова.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>