Терористи у Слов’янську уже готові до переговорів, але є одна умова

Терористи у Слов’янську уже готові до переговорів, але є одна умова

За словами глави оборонного відомства, подібний принцип використання ПЗРК (одночасний пуск двох ракет по повітряній цілі) свідчить про значний бойовий досвід, який аж ніяк не може бути у звичайних мирних громадян.

Виконуючий обов’язки Міністра оборони України також спростував закиди російської пропаганди щодо застосування підрозділів ЗС України проти мирного населення.

– Вертольоти армійської авіації не здійснювали повітряних ударів по наземних цілях, а проводили лише спостереження шляхом патрулювання. Підрозділи Збройних Сил України, що беруть участь у антитерористичній операції, не застосовуються у межах міста – вони лише оточили “оплот” сепаратистів і замкнули кільце, – підкреслив він.

Генерал-полковник Михайло Коваль висловив співчуття родинам загиблих сьогодні військовослужбовців ЗС України. Він зазначив, що вже порушено питання щодо нагородження цих військовослужбовців вищими державними нагородами та присвоєння їм чергових військових звань (посмертно). Виконуючий обов’язки Міністра оборони України також запевнив, що родини загиблих отримають усі необхідні виплати і повний соціальний пакет.

– Питання виділення квартир родинам загиблих героїв я беру під особистий контроль, – наголосив він.

Як підкреслив глава оборонного відомства, завдяки вмілим діям і чіткій взаємодії усіх задіяних в антитерористичній операції силових структур диверсанти, що тероризували мирне населення Слов’янська, зараз “затискаються по повній”. Відчуваючи, що кільце навколо дедалі звужується, терористи навіть висловили бажання іти на переговори, але українська сторона може розглянути цю можливість лише за однієї умови – повного припинення терористичної діяльності та видачі диверсантів, які брали безпосередню участь у тяжких злочинах.

Виконуючий обов’язки Міністра оборони України підкреслив, що на всіх етапах антитерористичної операції робиться все для того, щоб убезпечити цивільне населення від будь-яких загроз.

Генерал-полковник Михайло Коваль особливо відзначив роль у проведенні АТО підрозділів та частин ВДВ і спеціального призначення. За його словами, професійні дії десантників та спецпризначенців є прикладом для всього особового складу Збройних Сил.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>