Турчинов тягне час?

Турчинов тягне час?

Закриваючи у вівторок відкрите засідання Верховної Ради України у формі громадських слухань з питання обговорення внесення змін до Конституції України, О.Турчинов погодився з необхідністю проведення такого пленарного засідання, зазначивши, що до цього часу «буде можливість зробити висновки» і «попрацювати над важливими законопроектами, які повинна прийняти Верховна Рада».

Голова Верховної Ради висловив сподівання, що травневі свята пройдуть гідно. За його словами, необхідно зробити все можливе, аби максимально локалізувати провокаторів і терористів, не дати їм можливості дестабілізувати ситуацію.

Підсумовуючи сьогоднішнє засідання, О.Турчинов зазначив, що всі пропозиції будуть ретельно опрацьовані Тимчасовою спеціальною комісією з питань підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції України.

При цьому керівник Парламенту наголосив на важливості широкого обговорення пропонованих змін, у тому числі, у регіонах, місцевих органах влади. О.Турчинов також звернувся до експертів з проханням надати фахові висновки щодо пропозицій, що їх висловлювали учасники слухань.

«Сподіваюся, що буде результат», — сказав він, додавши, що це можливо «тільки за умови публічного обговорення, коли ми будемо шукати консолідацію в усьому суспільстві».

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>