Яценюк привіз у штаб АТО 4 нових БТР-4Е

Яценюк привіз у штаб АТО 4 нових БТР-4Е

Арсеній Яценюк ознайомився з умовами в таборі антитерористичної операції, поспілкувався з бійцями.

Глава Уряду передав українським захисникам перші чотири із 42 БТР-4Е, придбані за спеціальною програмою Уряду для спецпідрозділу «Омега» Національної гвардії України.

Прем’єр-міністр України вручив бійцям, які беруть участь в АТО, нагородну вогнепальну зброю, заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України «За воїнську доблесть», годинники від імені Прем’єр-міністра України, почесні грамоти Кабінету міністрів України.

Низці бійців антитерористичної операції присвоєні позачергово воїнські звання.

Глава Уряду звернувся до бійців АТО зі словами подяки: «Від імені Уряду України хочу вам сказати велике дякую і низько вклонитись за те, що ви під кулями ідете захищати країну. Вам велика шана за вашу доблесть, звитягу і волю».

«Сьогодні для мене дуже важливий день, тому що я потиснув руку кожному з вас», — сказав він.

За словами Арсенія Яценюка, українські бійці показали – «навіть якщо в Росії більша армія, більше військових споряджень і сил, у нас є набагато сильніше – наша воля і дух».

Глава Уряду зазначив, що попри складні умови в країні Кабінет міністрів знаходить можливість підтримати армію фінансово, матеріально і технічно: «Ми боремось за країну і її майбутнє. Дякую особовому складу Збройних сил України, Національної гвардії, МВС, СБУ за боротьбу, за доблесть, за силу. Перемога буде за нами. Слава Україні!»

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>