Жителів Криму та Донбасу переселять до Сибіру після остаточного приєднання до РФ?

Жителів Криму та Донбасу переселять до Сибіру після остаточного приєднання до РФ?

Про магаданську прописку яку видали севастопільцю почали «гудіти» у різних соцмережах на прикінці квітня. Сайт ТСН навіть опублікував фото цього документу після чого ряд таких видань як  Комментарии, UainfoOdessa Daily, Рамблер Новости »розтрубіли» про це на весь пострадянський Інтернет.

xRambler-Novosti.png.pagespeed.ic.riCKxTWVMD

Канал 112 навіть підготував ціли репортаж із півострова у якому підтверджував подібну інформацію.

(Пропоную переглянути)

https://www.youtube.com/watch?v=KXx5gWKMUIQ

Потім активісти проекту stopfake.org, що боряться із неправдивою інформацією про Україну, опублікували спростування. У ньому вище наведений документ обгрунтовано визнали підробкою. На цьому все мало б і закінчитися, але як йдеться у народній мудрості: «Диму без вогню не буває».

24 грудня 2012 року російський політик Антон Бредихін на той час секретар ростовського регіонального відділення Російського соціально-консервативного союзу (однієї з «дочірніх» структур путінської правлячої партії «Єдина Росія») заявив, що 7 мільйонів українців потрібно пресилити на північ  Сибіру відразу після того, як Україна війде у Митний союз. На його думку, це мало б вберегти Росію від китайського напливу. Заради справедливості потрібно сказати, що окрім українців пропонувалося висилити ще й кавказців, таджиків та киргизів, хоча і в меншій кількості. Про це пише видання km.ru.

9_CLYK8804U

«Базова суть питання полягає у створенні сприятливої ​​основи для міграції, спочатку трудової, на територію Північної Сибіру 7 млн ​​українців, в основному з західній частині країни, на південь Сибіру — Забайкаллі — 3,5 млн кавказців, і дисперсне розселення шляхом перенаправлення міграційних потоків з центральній Росії в Зауралля 5 млн таджиків і киргизів. Лише так, при тенденції скорочення населення Сибіру, ми можемо створити перший демографічний кордон проти китайського напливу», — наводить його слова кореспондент українського агентства «Укрінформ».

Сьогодні  Бредихін є керівник молодіжного відділення Козачої партії Російської Федерації та, на хвилинку, координатором руху «Донбас за Євразійський Союз» в Інтернаціональна Росія ОНФ. Активісти останьої також у 2012 виходили з прапорами Донецької народної республіки агітувати донечан за приєднання України до Євразійського союзу. Про це розповідає проросійський сайт  Русский мир. Украина.

417fe799ad1d 09f2726dec5a

У своєму ЖЖ Антон Бредихін розповідає про захоплення донськими козаками українського міста Атранцит, як прояв «братської допомоги».

«Нехай зараз це будуть лише приватні ініціативи: козаки за покликом серця самостійно або невеликими групами однодумців будуть перебувати на допомогу своїм братам. Так і має бути. Козаки люди вільні і мають право самі визначити для себе в якій формі вони сьогодні готові висловити підтримку народу Південно-сходу України, який страждає від військового втручання київської хунти», — упевнений Антон Бредихин.

То, можливо, все ж підготовка до столипінського переселення триває, а чутки про магаданську прописку в кримчан не такі й вигадки?

Видання «Кримський вектор» 12 травня опублікувало новину про те, що симферопольцю, який бажав отримати російський паспорт та передав для цього всі необхідні документи, видали  довгоочікувану «корочку» у якій місце проживання вказано «місто Семферополь. Автономной республіка Крим, острова Кука». Останні — архіпелаг в південній частині Тихого океану в Полінезії, входять до Королівства Нової Зеландії. ТЇх легко знайти на Google Maps.

79_tn

Паспорт у чоловіка забрали та обіцяли змінити на новий, але як зазначають у виданні це далеко не перший такий випадок. Кілька епізодів з друкарськими помилками були вже зафіксовані на півострові. Так кримські чоловіки часто скаржаться на те, що в графі «стать» , в новому паспорті вказують «жіночий». Крім того в нових паспортах багато плутанини і через переклади прізвищ з української мови на російську.

Якщо російські «паспортисти» можуть прописати будь-кого в Полінезії, то справа за Сибіром не забариться.

P.S. Станом на 2013 рік на території Криму проживало 1,967 людей. До 7 мільйонів не вистачає трохи більше 5 мільйонів. Населення Донецької області у 2014 році становить 4 338 023.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>