Охлобистіна нагородили «За служіння демону»

Охлобистіна нагородили «За служіння демону»

- Це наш символічний спосіб прописати ліки проти соціальної хвороби — гомофобії, про яку ми говоримо. Може, він трохи гумористичний, проте варто нагадати, що це неправильно, так не повинно бути, — розповіла одна із засновниць, представниця «Альянсу гетеросексуалів за рівноправність ЛГБТ» Наталія Цимбалова.

За гомофонні публічні дії та висловлювання премію присуджували у семи номінаціях. Переможнецею «Олімпійського села» стала спортсменка Олена Ісинбаєва.

У свою чергу, депутат Держдуми від ЛДПР Олексій Журавльов отримав свою «Золоту клізму» у номінації «Я у мами депутат, або «палата №6» за «Гомофобний кіднепінг». Це пов’язано з його промовами щодо позбавлення гомосексуалістів батьківських прав.

Журналіст і член громадської палати Максим Шевченко, а також депутат і телеведучий Олексій Пушков були висунуті на премію у номінації «Журфак імені Геббельса». Однак її лауреатом став кореспондент ВГТРК Аркадій Мамонтов «За печерний метеоризм мозку». Нагадаємо, Мамонтів на початку року звинуватив геїв в падінні Челябінського метеорита.

Премію отримав і колективний номінант — Міністерство закордонних справ Росії через «Безмежну ганьбу» у номінації «Професія гомофоб».

Головним «Творцем режиму» назвали актора і екс-священика Івана Охлобистіна — він, як вважали судді, гідний нагороди «За служіння демону нацизму під маскою духовності».

Зазначимо, «Золоту клізму» в номінації «Поп-бізнес» за «Апокаліптичне бізнесування» присудили Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу. Насамкінець активісти присудили гран-прі антипремії президентові Володимиру Путіну. Журі визнало, що саме з подачі глави держави у Росії почалося більшість проблем з гомофобією та нетерпимістю.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>