Павел Воля розповів, як виховує сина

Павел Воля розповів, як виховує сина

Тим не менш Павел насолоджується самим фактом батьківства, і йому це дуже подобається. Говорячи ж про свій підхід до виховання, шоумен був налаштований по-філософськи.

- Підходів до виховання мільйон. Одні вважають, що потрібно передати дитині власний світогляд та принципи. Інші думають, що дитина — лише гість, якого необхідно нагодувати, одягнути і вчасно проводити. Треті впевнені, що над дитиною треба трястися і не дозволяти оточуючим зіпсувати її. Хто правий? Невідомо.

Головне, на думку Волі — дітей треба любити, а далі вони розберуться самі.

- Адже виховання, по суті, страшна річ. Ми робимо непоправні речі: закладаємо в голову дитині готову картину світу. Таким чином, назавжди малюємо уявлення людини про навколишню дійсність. Я часто думаю про те, що було б, якби в дитинстві мені показали червоний колір і сказали, що це шість вечора… Всесвіт мав би інші обриси. Ми просто передаємо дітям те, що передали нам. А що, якщо впродовж тисячоліть ми безперервно помилялися…

Що стосується відносин з дружиною Ляйсан, то Павел вважає, що не можна гарячкувати, у будь-якій ситуації завжди треба розібратися. Він процитував фразу свого друга, покійного Володимира Турчинського:

- Для того, щоб самостверджуватися, є весь інший світ. У сім’ї цього не можна робити ніколи. Якщо ти чоловік, увійди в оселю добрим, ласкавим підкаблучником. Не смій воювати з жінкою та дітьми.

павел воля

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>