Руслана закликала діаспору вплинути на світових лідерів

Руслана закликала діаспору вплинути на світових лідерів

Про це співачка написала на своїй Facebook-сторінці.

“Я звертаюсь до всієї української діаспори по всьому світу, – пише Руслана, – прохання до всіх, хто причетний до активного захисту України за кордоном, вийти зі мною на зв’язок для спільних заходів”.

Співачка запропонувала синхронізувати дії для відчуття, що критично актуальні однакові акції проходять одночасно по всьому світу.

“Я вже створила певну мережу роботи з різними країнами. Ми проводили мітинги, моніторили пропаганду, але цього не достатньо! Чекаю на вашу активну позицію і готовність почати діяти більш масштабно, масово, щоб це бачив світ!”, – пише Руслана.

Руслана пропонує зробити великі акції щодо публічного тиску на світових політичних лідерів щодо санкцій – “реальних, а не фейкових”.

“Вони не повинні обирати між грошима і тиском їх бізнесменів та людськими цінностями і безпекою!”, – переконана співачка.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>