Американцям розкажуть про Євромайдан своєрідним способом

Американцям розкажуть про Євромайдан своєрідним способом

Від початку протестів в Україні Нью-Йорк провів 5 власних Євромайданів. Наступної неділі, 12 січня, українці у Нью-Йорку збираються протягом двох годин їздити містом у автобусі, прикрашеному українською символікою та протестними плакатами.

- Ми вирішили показати усьому Нью-Йорку, хто ми, та продемонструвати місту нашу підтримку й  прихильність до України та усіх тих, хто бореться за демократію та право бути почутими”, – пишуть організатори на сторінці Maidanobus NYC.

За сприятливої погоди автобус вирушить о першій годині дня 12 січня за місцевим часом та курсуватиме містом протягом двох годин. Кошти, зібрані за участь у турі “Майданобусом”, підуть на підтримку київського Євромайдану.

Додамо, у США та Європі продовжують збиратися на акції солідарності із Євромайданом. Зокрема,  у Нью-Йорку активісти провели форум-дискусію, де обговорили плани допомоги українським протестувальникам.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>