Балістичні ракети у Середземному морі запускав Ізраїль (Відео)

Балістичні ракети у Середземному морі запускав Ізраїль (Відео)

Прес-секретар Пентагону Джордж Літтл повідомив, що Сполучені штати Америки надавали ізраїльським колегам лише технічну підтримку. Він також уточнив, що випробування Ізраїлем протиповітряної оборони над Середземним морем жодним чином не пов’язане з військовою операцією в Сирії. Американські ж військові надавали лише технічну допомогу.

- У випробуваннях немає нічого спільного з військовою операцію проти Сирії, яку наразі обговорюють в США, — сказав Джордж Літтл.

Військові навчання запланували заздалегідь. Вони спрямовані на перевірку спроможності протиповітряної оборони фіксувати цілі, що можуть потенційно загрожувати Ізраїлю, розповів представник Пентагону.

За словами американського представника, США та Ізраїль співпрацюють за кількома довоготримавалими проектами в сфері ПРО, для того щоб бути підготовленими для можливих загроз у регіоні Середземномор’я.

Також стало відомо, що президент Сполучених штатів Америки Барак Обама цілком впевнений, Конгрес підтримає план з втручання в сирійський конфлікт. Обама закликав конгресменів у найближчий час проголосувати з сирійського питання. Президент зазначив, що військове втручання підірве здатність уряду президента Башара Асада використовувати хімічну зброю і дозволить надати велику допомогу сирійському народу.

959451890

КОММЕНТАРИИ

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>