Російські ВМС проводять масштабні навчання в Каспійському морі з використанням ракетних кораблів

Російські ВМС проводять масштабні навчання в Каспійському морі з використанням ракетних кораблів

«5 травня дві корабельні угруповання Каспійської флотилії вийшли з пунктів базування Махачкала і Астрахань і приступили до проведення двостороннього залікового тактичного навчання ( ЗТУ ) в Каспійському морі.

Вчення проводяться відповідно до плану раптової перевірки сил об’єднання під керівництвом командувача Каспійської флотилією віце-адмірала Сергія Алекмінского .

У ньому задіяно близько 20 бойових кораблів і суден забезпечення, в тому числі, ракетні кораблі «Дагестан» і «Татарстан», малі ракетні кораблі «Град Свияжск» і «Углич», малі артилерійські кораблі «Волгодонськ» і «Махачкала».

У морі екіпажі ракетних і артилерійських кораблів виконають комплекс різних ракетних і артилерійських стрільб по морських, береговим і повітряних цілях.

Корабельні тральні групи відпрацюють завдання з протимінного забезпечення сил флотилії з проводкою загону кораблів за тралами з форсуванням мінного загородження.

Одним з епізодів ЗТУ стане проведення зустрічного морського бою між двома корабельними тактичними групами за участю авіації Південного військового округу.

Для забезпечення безпеки мореплавства на період проведення навчання морської полігон загальною протяжністю близько 1500 морських миль (більше 2500 км) закритий для цивільного судноплавства.

Вчення триватиме до 8 травня.»

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>