Скільки коштує неймовірна щедрість Путіна?

Скільки коштує неймовірна щедрість Путіна?

- Ціноутворення — це продукт нашої спільної роботи. Якщо говорити про перспективи, ми повинні думати, як нам вибудувати роботу, яка б створювала мотивацію для двох сторін. Я маю на увазі створення умов для прозорої роботи української ГТС, — сказав Президент.

У свою чергу, Президент Росії Володимир Путін повідомив, що «Газпром» та НАК «Нафтогаз» підписали доповнення до вже існуючої угоди, що дає можливість «Газпрому» продавати газ Україні за ціною 268,5 дол. за тис. куб. м.

- Ми вважаємо, що це тимчасове рішення, маючи на увазі, що довгострокові домовленості повинні і будуть досягнуті. Це стосується і поставок газу в Україну, і забезпечення безперебійного транзиту в Європу, — сказав Володимир Путін.

Він також додав, що з метою підтримки бюджету України Уряд Росії прийняв рішення розмістити в цінних паперах українського Уряду частину своїх резервів з Фонду національного добробуту обсягом 15 млрд дол. США. Президент РФ також додав, що сьогодні не обговорювалося питання про приєднання України до Митного союзу.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>