У США невідоми напали на базу ВМС, є жертви

У США невідоми напали на базу ВМС, є жертви

Потрібно зазначити, що будівлі ВМС розташовані поблизу Капітолію (близько 800 м). Стрілянина розпочалася вранці за місцевим часом. За попередньою інформацією, один із нападників афро-американець років 50, інший — білий.

Поліція оточила район через 7 хвилин після повідомлення, вулиці перекрили, у небо підняли два гелікоптера — військовий та поліцейський. Під час перестрілки поранення отримало 10 людей, включно з офіцером поліції та ВМС. Різні ЗМІ повідомляють про кількість загиблих від 6 до 12 чоловік. Одного з нападників убили під час затримання.

- Нам не відомі всі факти, але ми знаємо, що в кількох людей стріляли, деяких убили, — сказав президент США Барак Обама, під час виступу у Вашингтоні.

Сенат США припинив засідання через інцидент на базі ВМС.

Корабельня військово-морських сил Сполучених штатів Америки — це головний орган управління ВМС, а також основний центр військово-морської історії країни.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>