АТО знову «гальмують»?

АТО знову «гальмують»?

За даними групи «Інформаційне Опір», після недовгого періоду активізації в проведенні антитерористичної операції, з 4 травня настає період неприпустимого спаду активності силовиків.

За нашою інформацією, зважаючи на відсутність в зоні проведення АТО керівництва операції, знову величезною проблемою стає відсутність взаємодії між задіяними підрозділами силових структур, відсутність бойових наказів і постановки завдань щодо їх застосування.

Наприклад, під час нічного (з 3 на 4 травня) бою поблизу Костянтинівки підрозділ силовиків, піддається нападу терористів, озброєних в т.ч. кулеметами і гранатометами, протягом 3 годин не могло отримати підкріплення на бронетехніці. У підсумку 7 бійців спецназу СБУ отримали поранення.

Увечері 4 травня силовики залишили Краматорськ , замість того, щоб закінчити операцію по його звільненню від терористів, або хоча б блокувати місця їх знаходження.

У подібних умовах АТО знову перетворюється на фарс. Що особливо неприпустимо на тлі прогнозованої активізації проросійських терористів напередодні 9 травня.

Активізація АТО 1 травня дивним чином збіглася з прибуттям в зону проведення операції керівництва МВС, Міноборони та Адміністрації Президента України. Однак дуже скоро операція знову стала пробуксовувати. На тлі цих «збігів» виникає все більше питань до керівництва АТО, яке чомусь знову знаходиться поза зоною проведення операції.

P.S. 16 травня керівнику АТЦ (він же керівник АТО) виповнюється 65 років, після чого, за українським законодавством, він не може перебувати на держслужбі. Може бути, українському керівництву не варто чекати цього щасливого моменту, а призначити керівником операції людину, здатну приділяти більшу увагу керівництву операцією? Час йде на години.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>