Екстримісти продовжують прибувати в Ураїну з Придністров’я та Криму

Екстримісти продовжують прибувати в Ураїну з Придністров’я та Криму

1. За появи вчора в м.Антрацит вантажних автомобілів «КамАЗ» з екстремістами під російськими прапорами.

Інформація про можливу спробу диверсантів перетнути кордон на автотранспорті в цьому районі надійшла до відповідних держструктури України вранці 5 травня. Оперативно були вжиті заходи з посилення охорони держкордону з залученням додаткових сил Держприкордонслужби, СБУ та ЗС України. Фактів перетину кордону колоною автотранспорту з групами громадян зафіксовано не було. По даній ситуації зараз працюють спецслужби і правоохоронці. Не виключається версія проведення даної акції екстремістами Донбасу з імітуванням «прориву через кордон» екстремістів з Росії.

2. По кордоні з Придністров’ям.

За нашими даними, за останні 3 доби з території Придністров’я на територію України було перекинуто до 250 «туристів Путіна» і диверсантів. Їх завдання — продовжувати дестабілізувати ситуацію в південних регіонах нашої країни. Пік дестабілізації намічений на 9 травня. Дані громадяни раніше прибували в Придністров’ї з Росії під керівництвом співробітників ФСБ РФ, про що впродовж березня-квітня інформувала група «Інформаційне Опір». Українські спецслужби вживають заходів з нейтралізації даних груп екстремістів.

3. По Криму. З Криму продовжують прибувати в Одеську область екстремісти, координовані російськими спецслужбами. Оскільки силами Держприкордонслужби України на адміністративному кордоні АРК забезпечений жорсткий контроль в’їжджають на материк громадян , диверсанти і провокатори змінили тактику.

Вони, будучи громадянами України, що проживають у Криму та завербованими російськими спецслужбами, в’їжджають на материк по одинці або невеликими групами під виглядом звичайних громадян. Діючи в тісній координації з місцевими сепаратистами , зброю отримують на місці. Українські спецслужби також вживають заходів з нейтралізації цих диверсантів. Спільнота «Інформаційне Опір».

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>