До імпічменту Януковича залишилося 16 тисяч голосів

До імпічменту Януковича залишилося 16 тисяч голосів

Голосування проводиться в система створення громадських петицій Співтовариства Авааз. Це інтернет-платформа, яка дає людям по всьому світу можливість запускати кампанії підписання петицій і домагатися успіху на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

Люди голосують не лише з України. Час від часу з’являються підпис з Грузії, Чехії, Великобританії, Польщі, Германії, Італії та інших. Під петицією також зазначено, що вона адресована: «Українцям. Світовій спільноті. Всі кому не байдужа доля України.»

Що із петицією робитимуть після зібрання 50 тисяч голосів не вказується. Петиція знаходиться за адресою secure.avaaz.org.

До речі, ось виписки із Статті 111 Конституції України, де вказується у яких випадках Президент України може бути усунений з поста.

«Дострокове припинення повноважень Президента України за наявності підстав, передбачених Конституцією України і додержання конституційно визначеної процедури.

Відповідно до ст. 108 Конституції України підстави дострокового припинення повноважень Президента України є: 1) відставка; 2) неможливість виконання своїх повноважень за станом здоров’я; 3) усунення з поста в порядку імпічменту; 4) смерть.

Відповідно до ст. 111 Конституції України Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту в разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.

Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома четвертями від її конституційного складу».

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>