Порошенко попросив президента Ізраїлю передати українським військовим досвід в антитерористичній боротьбі

Порошенко попросив президента Ізраїлю передати українським військовим досвід в антитерористичній боротьбі

У ході зустрічі з президентом Ізраїлю було відзначено, що народ України самостійно буде визначати своє майбутнє. У цьому контексті співрозмовники підкреслили важливість проведення у встановлені терміни — 25 травня 2014 — виборів Президента України.

Сторони підтвердили взаємну готовність розвивати партнерські відносини між Україною та Ізраїлем і дали високу оцінку рівню взаєморозуміння і довіри, який склався між двома державами.

Під час зустрічі з міністром А. Ліберманом, П. Порошенко подякував ізраїльську сторону і медиків Ізраїлю за порятунок життя двох українців, які важко постраждали під час подій на Майдані в Києві, і яких погодилися лікувати тільки медики держави Ізраїль.

Петро Порошенко висловив надію на подальші чіткі сигнали з боку керівництва держави Ізраїль щодо підтримки територіальної цілісності України та передачі досвіду в антитерористичній боротьбі ізраїльською стороною українським підрозділам. У цьому контексті А.Ліберман підкреслив, що «держава Ізраїль веде переговори з народом Палестини, але ніколи не домовлятиметься з терористами».

За підсумками зустрічі, співрозмовники констатували позитивні результати введення безвізового режиму між країнами, обговорили питання розширення економічного співробітництва та залучення ізраїльських інвестицій в економіку України.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>