Результати нічного обстрілу Донецька

Результати нічного обстрілу Донецька

Повідомляємо зібрану інформацію за артобстрілу Петровського району Донецька 24 липня близько 2.00.

Пошкоджені 11 будинків 7 вулиць приватного сектору. На місце виїхали фахівці для оцінки завданого збитку. Одна людина поранена (чоловік 1985 р.н.) і доставлений каретою швидкої допомоги в лікувальний заклад.

В результаті попадання снаряда в гаражні приміщення по вулиці Маркіна,1 постраждало майно Петровського зеленбуду: згорів трактор, 2 вантажні машини і частину обладнання. По вулиці Войкова осколками порушена цілісність газопровід, фахівці зараз знаходяться на місці для ліквідації наслідків.

Крім того, в загальноосвітніх школах №№ 105 і 110 пошкоджені вікна, в дитячому дошкільному закладі № 345 — частково вибиті шибки і в деяких місцях пошкоджена покрівля.

Станом на 13.00 у Донецьку не спокійно. Жителі Київського, Кіровського і Петровського районів повідомляють про звуки артилерійських залпів. Імовірно бої йдуть в селищі Піски і Мар’їнському районі.

За інформацією КП «Компанія «Вода Донбасу» в 9.20 відновлено електропостачання Донецької фільтрувальної станції. В районі р. Горлівка підірваний міст, під яким проходять напірні трубопроводи каналу «Сіверський Донець-Донбас». Характер пошкодження водоводів зараз уточнюється.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>