Розгон Євромайдану: як це було (Відео)

Розгон Євромайдану: як це було (Відео)

Штурм розпочався близько 4 ранку, коли на Майдані залишалося кілька сотень студентів. Молодь згуртувалася біля постаменту Незалежності. Оперативники «вибили» активістів з під пам’ятника  кийками. Далі спецпризначенці добивали людей в переходах.

Крім того, головний лікар Київської станції швидкої допомоги Анатолій Вершигора повідомив, що з Шевченківського райвідділу міліції була викликана швидка допомога для 9 постраждалих, 7 осіб були доставлені в лікарню, з них 2 — залишені для подальшого лікування. Також головний лікар заявив, що постраждалі отримали удари і садна. Є одна черепно-мозкова травма і один перелом.

Ось як пояснюють дії спецслужб на офіційному сайті МВС України:

«На Майдан Незалежності правоохоронці прибули на звернення правління благоустрою КМДА. Активні дії представники Беркуту розпочали після того, як мітингувальники почали чинити опір міліціонерам, кидати у них сміттям, склянками, пляшками з водою та підпаленими палками. Як наслідок, 35 осіб було затримано. Стосовно нихскладено адміністративні протоколи та відпущено додому.

По прибуттю на місце міліції мітингувальники, грубо порушуючи громадський порядок, почали кидати в правоохоронців сміттям, склянками, пляшками з водою та підпаленими палками. Після цього міліціонери відтіснили мітингувальників з Майдану Незалежності.»

Потрібно також сказати, що сьогодні прем’єр міністр України Микола Азаров видалив свою сторінку з соціальної мережі Facebook.

Також з’являються повідомлення, що Глава адміністрації президента Сергій Льовочкін подав у відставку.

Наразі деякі ЗМІ повідомляють, що масивні сили «беркуту» вирушають на розгон Львівського Євромайдану.

http://www.youtube.com/watch?v=IB39GbUFgjY

КОММЕНТАРИИ

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>