СБУ вилучила чималу кількість тротилу, пістолетів та вибухівку (Фото)

СБУ вилучила чималу кількість тротилу, пістолетів та вибухівку (Фото)

6 травня ц.р. на території трамвайного депо жінка, яка працює водієм трамваю, повідомила, що в одному з вагонів виявила підозрілий пакет та викликала правоохоронців. Після огляду пакунку виявлено, що у пакеті знаходилися пістолети з магазинами до них.

У ході слідчих дій встановлено, що ця вогнепальна зброя була викрадена 18 лютого невстановленими особами з приміщення Залізничного райвідділу ГУ МВС України у Львівській області.

7 травня ц.р. у Кіровоградській області СБ України вилучила з незаконного обігу 16,6 кг тротилу та 3 кг пресованого артилерійського пороху.

У помешканні одного з жителів м. Долинська співробітники СБУ виявили 27 тротилових шашок вагою по 200 грамів кожна, 28 шашок — по 400 грамів та 47 трубок із пресованим порохом. Крім цього, в автомобілі затриманого правоохоронці виявили ще одну 200-грамову тротилову шашку.

За матеріалами СБУ органами міліції розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України.

7 травня ц.р. у Чернігівській області, у лісовому масиві поблизу с. Козероги, співробітники СБУ спільно з працівниками ДСНС України виявили схованку з боєприпасами, облаштовану, так званими, «чорними археологами».

З незаконного обігу вилучено 7 артилерійських снарядів калібру 125 мм, 1 снаряд калібру 45 мм (часів Другої світової війни) та 3 підривники.

За висновками фахівців, боєприпаси становили потенційну загрозу безпеці громадян, адже знаходились неподалік від автомобільної траси.

Screenshot_26 Screenshot_25 Screenshot_24 Screenshot_23 Screenshot_22 Screenshot_21

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>