Сепаратисти уже в Херсонській області. Придивляються до військових частин

Сепаратисти уже в Херсонській області. Придивляються до військових частин

За оперативними даними групи «Інформаційне Опір», в той час , коли увага вищого керівництва , силовиків і всієї країни прикута до подій на сході України , на півдні ситуація також не вселяє оптимізму.

У Херсонській області заїжджі «гастролери» з Криму з тільки що виданими російськими паспортами безперешкодно роз’їжджають по регіону. Відмічені неодноразові випадки їх появи біля українських військових частин і спостереження за стратегічними об’єктами.

 За нашими даними , особливу увагу кримських « посланців » приділяється військової частини А1604 (аеродром в Чорнобаївці , бувши . 320 -й окремий вертолітний полк ОдВО).

 Що цікаво, армійські командири середньої та молодшої ланки проявляють достатню пильність, і періодично організовують затримання цих « спостерігачів » , передаючи їх правоохоронним органам.

Разом з тим відмічено , що з незрозумілих причин вони дуже швидко опиняються на волі і продовжують свою діяльність.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>