Силовики звітують, що контролюють ситуацію на Харківщині

Силовики звітують, що контролюють ситуацію на Харківщині

На кордонах з Росією, а також з Донецьким регіоном та Луганщиною зведено 24 блок-пости, також посилено роботу стаціонарних постів ДАІ, на яких несуть службу Державтоінспектори спільно з працівниками територіальних підрозділів та спеціального батальйону міліції.

- До заходів по охороні громадського порядку залучені значні сили Національної гвардії України, — розповів начальник ГУМВС України в Харківській області Анатолій Дмитрієв. — Крім того, разом з міліціонерами несуть цілодобове чергування працівники Служби безпеки України. Ми також вдячні місцевому населенню та активістам самооборони, які допомагають нам стежити за правопорядком.

Високопосадовці також ознайомилися з роботою Оперативного штабу антитерористичного центру, що працює у Ізюмському районі. Тут відбувається координація дій усіх служб та сил, задіяних для забезпечення безпеки мешканців Харківщини.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>