У Донецьку ніч пройшла вкрай неспокійно

У Донецьку ніч пройшла вкрай неспокійно

«Ніч з 25 на 26 липня пройшла вкрай неспокійно. Жителі всіх районів Донецька повідомляють про вибухи, залпи з важкої зброї, які лунали з боку Кіровського району, об’їзної дороги та району аеропорту.

В результаті нічних бойових дій три будинки в Куйбишевському районі, що розташовані за адресами вул. С.Тюленина 9 і 11 і Ударна 50, були пошкоджені снарядами і загорілися. Нарядами МНС загоряння було ліквідовано, постраждалих немає. Також від попадання снаряда постраждав приватний будинок по вул. Удальцова 79 в Петровському районі.

Крім того, осколкове поранення отримала дівчина, яка працювала на заправці в Київському районі.

Станом на 9.30 у місті обстановка залишається напруженою.

Міською владою на всіх рівнях були проведені переговори і досягнуто угоду про надання сьогодні, 26 липня з 7 до 15.00 «зеленого коридору» аварійним бригадам для відновлення електропостачання в Куйбишевському і частини Київського районів. В 7.00 фахівці готові були виїхати на місця аварій, але ситуація все ще залишається небезпечною.

Через бойові дії ускладнюється ведення відновлювальних робіт на мережах електропостачання і в Петровському районі».

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>