У Одесі українські активісти повісили над Куліковим полем національний прапор. Сепаратисти втекли? (Онлайн)

У Одесі українські активісти повісили над Куліковим полем національний прапор. Сепаратисти втекли? (Онлайн)

Як передає кореспондент «Одеса. Коментарі», незважаючи на обіцянку міліції зняти прапор Російської Федерації з флагштока на Куликовому поле, колона активістів Евромайдана все ж висунулася до табору федералістів.

Однак, на Куликове поле висунулися не все, а лише невелика частина мітингувальників. Велика частина залишилися на розі Пушкінської і Єврейської і сподіваються, що міліція стримає обіцянку і зніме прапор РФ з флагштока протягом 15-20 хвилин.

На даний момент, частина мітингувальників , що висунулися зупинилися. Нерішучість прихильників Евромайдана пояснюється тим, що вони, за їх словами, не бажають зіткнень. Колона дійшла до Куликова поля і не виявивши там прапора РФ вирішили підняти прапор України. При цьому, частина людей оточила щільним кільцем меморіал влаштований в пам’ять загиблим 2 травня, щоб уникнути його знищення.

Live streaming video by Ustream

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>