Українські кораблі не випускають із Криму через борг

Українські кораблі не випускають із Криму через борг

«За оперативними даними групи «Інформаційне Опір», затримка з передачею чергової партії кораблів ВМС України, захоплених в Криму, російською стороною Україні не відбулася не з причини штормового попередження, як то було заявлено окремими ЗМІ.

Насправді, за нашими даними, російська сторона затримала передачу кораблів у зв’язку з вимогами судноремонтних підприємств Севастополя до Міноборони України сплатити борг за ремонт суден в попередні роки.

Борг виник у часи, коли Міноборони України очолював П. Лебедєв, а ВМС України — адмірал Ю.Ільїн (на даний момент обидва проживають у Севастополі).

Запит від судноремонтників Севастополя, а також партнерів з виробництва обладнання з Білорусі, вступив самопроголошеному » кримському уряду «. Після чого передача кораблів і була заблокована.

Раніше планувалося, що 12-13 травня з Криму повинні вийти корабель управління «Славутич», корвети » Луцьк» і «Тернопіль», ракетний корвет «Придніпров’я». 13 травня планувалася передача Україні підводного човна » Запоріжжя» .

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>