В ночі Донецький аеропорт обстрілювали з важких знарядь

В ночі Донецький аеропорт обстрілювали з важких знарядь

«Ніч з 30 на 31 липня в Донецьку пройшла напружено. Жителі повідомляють про залпах з важких знарядь, які імовірно велися в районі аеропорту і мікрорайоні Текстильник. Жителі Калінінського та Ленінського районів чули стрілянину з автоматичної зброї.

Вчора в 18:45 по вулиці Міцкевича 4 попаданням снаряда частково знищений приватний будинок. Виниклий на місці попадання пожежа бригади МНС України в Донецькій області змогли ліквідувати в 20:00.

Станом на 9:00 в Донецьку немає бойових дій, але ситуація по місту залишається неспокійною. Вулицями на автомобілях пересуваються озброєні люди в камуфляжній формі.

За минулу добу через пошкодження 115 км розподільних газових мереж було відключено 2357 абонентів. За вчорашній день було відновлено 110 км газопроводу і підключено 1061 адресу. Також роботи ведуться по вулицях Тургенєва і Рози Люксембург. Сьогодні фахівці ПАТ «Донецькміськгаз» планують завершити ремонтні роботи».

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>