Янукович після невдалого розгону Євромайдану викинув білий прапор

Янукович після невдалого розгону Євромайдану викинув білий прапор

«- Я неодноразово наголошував, що єдиний можливий шлях — це шлях примирення і порозуміння», — заявив Глава держави. Президент підкреслив, що «дії всіх сторін мають відбуватися виключно в рамках законів і Конституції України.

- Запрошую представників усіх політичних сил, святих отців, представників громадськості до загальнонаціонального діалогу. Я особисто готовий до участі в такому круглому столі, — сказав Віктор Янукович.

- Заради досягнення компромісу закликаю опозицію не відмовлятись, не йти дорогою протистояння та ультиматумів. Запевняю, що влада діятиме виключно в рамках закону і ніколи не вживатиме сили проти мирних зібрань», — йдеться в заяві Глави держави.

- Як Президент України, гарант Конституції зроблю все належне для нормального функціонування країни, захисту прав та інтересів кожного її громадянина, забезпечення миру і спокою в нашій державі», — підкреслив Віктор Янукович.»

КОММЕНТАРИИ

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>