Звільнений журналіст Сергій Лефтер розповідає про полон в сепаратистів (Онлайн)

Звільнений журналіст Сергій Лефтер розповідає про полон в сепаратистів (Онлайн)

Разом з Сергієм вдалося врятувати і переправити до столиці Артема Дейнегу, який був захоплений у полон 13 квітня. Артем Дейнега робив прямі репортажі зі Слов’янська і оприлюднив їх через мережу Інтернет, в чому і був звинувачений російськими терористами. Сергій Лефтер відбув до міста Слов’янськ 14 квітня 2014 для написання репортажу з місця подій, а 16 квітня стало відомо про його захоплення.

Російські терористи звинуватили журналіста в участі в «Правом секторі» і шпигунстві, через що протягом трьох тижнів її життя і здоров’я залишалося під загрозою. Сергій Лефтер є незалежним журналістом Фонду «Відкритий діалог» із Козятина (Вінниця), який реалізовував місію спостереження за ситуацією на Сході України, а раніше працював спостерігачем в Криму.

Під час прес-конференції Сергій Лефтер і Артем Дейнега розкажуть про події в Слов’янську, прямими очевидцями яких вони стали, а також розкриють подробиці перебування в полоні російських терористів.

Дивіться онлайн трансляцію за посиланням.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>