Кличко про свою команду: «Готуємося прийти до влади і готові брати на себе відповідальність і втілювати зміни» (Відео))

Кличко про свою команду: «Готуємося прийти до влади і готові брати на себе відповідальність і втілювати зміни» (Відео))

Він наголосив, що в будь-якому напрямку діяльності потрібна команда — відповідальні люди з моральними якостями, які є фахівцями своєї справи. «Одна людина не здатна зробити зміни.

«Сьогодні час команд, команд людей, які мають однаковий світогляд і цінності, і готові розділити з тобою відповідальність. Це -фахівці, професіонали своєї справи. Політика — це також командна гра», — зазначив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що завжди підходив до формування команди ретельно.

«Ми прийшли до Верховної Ради монолітною командою — 42 депутати. Працювали в опозиції. Тепер готуємося прийти до влади і готові брати на себе відповідальність і втілювати зміни», — відзначив Кличко.

Насамперед, переконаний політик, потрібно побороти корупцію і зробити владу прозорою і відкритою. Віталій Кличко представив відомих членів команди «УДАРу» — кандидатів в депутати Київради.

«Олексій Резніков — заслужений юрист, досвідчена і відповідальна людина, Рена Назарова — відомий журналіст, Андрій Странніков — член нашої команди вже багато років. Це фахівці високого рівня», — зазначив політик.

Лідер «УДАРу» висловив переконання, що в майбутній Київраді разом з іншими політичним силами вдасться реалізувати плани і ідеї, які виникнуть, зокрема, і в результаті цієї дискусії.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>