Секс, сміх та замінник «Сутінків» очікує українського глядача в кінотеатрах (Відео+Фото)

Секс, сміх та замінник «Сутінків» очікує українського глядача в кінотеатрах (Відео+Фото)

 «Знаряддя смерті: Місто кісток»

Цього разу головна героїня напівангел із роду Сутінкових Мисливців, що змушена нищити різну нечисть. Дівчина взнає про це випадково, тому глядачі разом із нею пізнаватимуть таємничий, закритий для звичайних людей, світ наповнений демонами та вампірами та іншими малоприємними створіннями. А щоб в серцях молодих дівчат з’явився новий ідол, продюсери запросили на чоловічу роль Роберта Шиэна, що зіграв Нейтона у відомому серіалі «Misfits». Взагалі сюжет псевдо-сутінки нагадують російський «…Дозор», але прем’єра розставить усі крапки над «і».

 «Молода та прекрасна»

Фільм належить епатажному режисеру  Франсуа Озона, що є представником так званої «нової хвилі».

Стрічка розповідає про молоду студентку на ім’я Ізабель. Вона навчається на філологічному факультеті Сорбонського університету. Дівчина цілком занурюється у любовні перипетії та кидається в обійми досвідчених чоловіків, щоб відчути насолоду. Та раптом один з її коханців помирає …

«Молода та прекрасна» приймав участь у Каннському кінофестивалі 2013, але жодної нагороди не отримав, зате сподобався критикам.

 «Одноклассники 2»

Продовження комедії 2010 року з Адамом Сендлером в головній ролі. Хто дивився першу частину відразу зрозуміє на що потрібно очікувати цього разу. Потрібно зазначити, що перша стрічка заробила аж 5 «Золотих малин», тому про, що думали продюсери вкладаючи гроші в «однокашників 2″ незрозуміло.

У цій частині Ленні вирішує повернутися у рідне місто, щоб бути поближче до старих друзів. Та чи думав головний герой, що окрім однокласників на нього очікують і старі вороги, а також нові. Ще на шляху щасливого життя стають чимало різних різних випробувань.

Приємного перегляду та зустрінемося в кінотеатрі.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>