Українська делегація готує в Росії зустріч Януковича та Путіна

Українська делегація готує в Росії зустріч Януковича та Путіна

Робоча поїздка Віце-прем’єр-міністра присвячена підготовці до проведення 6-го засідання Українсько-російської міждержавної комісії, що відбудеться під головуванням Президента України Віктора Януковича та Президента Російської Федерації Володимира Путіна 17 грудня 2013 р. у Москві.

Як нещодавно зазначив у своєму виступі Прем’єр-міністр України Микола Азаров, під час 6-го засідання Міждержавної комісії Україна та Росія планують підписати низку документів, спрямованих на відновлення торговельно-економічних відносин, найважливіші серед яких:

1. Дорожня карта щодо врегулювання торговельних обмежень у двосторонній торгівлі між Російською Федерацією і Україною на 2013-2015 рр.

2. Угода між Урядом Російської Федерації і Кабінетом Міністрів України про реалізацію і заходи державної підтримки відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями.

3. Меморандум між Урядом Російської Федерації і Кабінетом Міністрів України про співпрацю зі створення космічного ракетного комплексу надважкого класу.

4. Меморандум про наміри щодо активізації співпраці у сфері суднобудування між Міністерством промисловості та торгівлі Російської Федерації і Міністерством промислової політики України.

5. Угода між Урядом Російської Федерації та Кабінетом Міністрів України в галузі ядерної та радіаційної безпеки.

6. Меморандум між Урядом Російської Федерації і Кабінетом Міністрів України про спільні дії з організації будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

7. Протокол між Урядом Російської Федерації і Кабінетом Міністрів України про поставки товарів за виробничою кооперацією в 2014 році.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>