Мандрівки з безвізом: чи стало легше?

Мандрівки з безвізом: чи стало легше?

мандрівка з безвізомЦей рік однозначно став для українських туристів особливим. Адже тепер можна було планувати подорож Європою без урахування часу на оформлення віз. Саме послаблення в умовах перетину кордону стали причиною збільшення числа охочих вирушити у закордонні мандрівки.

Більшість хотіли б використати безвіз для отримання роботи, проте в даному випадку нові умови перетину кордону вам не допоможуть знайти легальну посаду в країнах Шенгену. А от отримати масу нових вражень — будь ласка!

Дотримуйтесь правил!

Не варто думати, що безвіз — це такі вільні ворота в Європу, які назавжди позбавили всіх зобов’язань та умовностей. Насправді, існує цілий ряд документів, які необхідно мати при собі кожному, хто в’їжджає до зони дії Шенгенської угоди:

● біометричний паспорт;

● зворотні квитки;

● будь-які документи, що підтверджують мету вашої поїздки;

● за можливості — копії ідентифікаційних документів особи, що запрошує;

● фінансові гарантії (готівка, картка, виписка з банківського рахунку);

● поліс медичного страхування.

Загалом цих документів достатньо, хоча точного протоколу опитування громадян на кордоні не існує і працівник прикордонної служби має право ставити додаткові питання. Так, наприклад, вас можуть попросити зняти певну суму з картки або провести невелику співбесіду на предмет того, чи не збираєтесь ви на основі одного лише безвізу претендувати на отримання роботи в країні, що суворо заборонено.

Європа запрошує!

Якщо ж всі документи у вас в нормі, то залишилось визначитись з напрямом подорожі, адже безліч європейських міст чекають на українців.

В кожній країні є свої переваги, проте серед наших співвітчизників є кілька найпопулярніших.

Так Польща приваблює близькістю ментальних переконань та спільними інтересами. Словаччина вражає старовинними замками та соборами, а всього за 60 км вже Австрія з її величним Віднем та гірськолижними спусками! Якщо бажаєте поєднати оздоровлення, чеське пиво та дивовижні вироби зі скла з Богемії — вирушайте в Чехію.

Литва запрошує на курорти Паланги і Клайпеди та глибоководні чисті озера. А старовинна архітектура, просторі пейзажі та безліч парків Естонії подарують захоплення від довгих прогулянок. Латвія — це 40% території, вкритих лісами, що створює відмінні умови для пікніків. Ну а Німеччина — це, звичайно, баварське пиво та смачні наїдки — рай для гурманів.

Якщо придивитись, то кожна з цих країн вартує окремої подорожі, проте можна й об’єднати кілька пунктів в один захопливий вояж.

Юридична грамотність

Щоб не зіпсувати очікування від приємної подорожі, необхідно правильно підготуватись з точки зору документів та дотримання юридичної процедури. В даному разі краще звернутись за професійною допомогою дорадчого характеру до фахівців.

Однією з організацій, що надає подібні послуги для українців з питань порядку перетину кордону із Євросоюзом та перебування на його території, є офіційне Представництво в Україні Міжнародної Компанії Праці «WORK EXPRESS EUROPE» Sp. z О.О. Спеціалісти компанії не лише в повній мірі володіють актуальною інформацією щодо юридичних аспектів, але й здійснюють допомогу в офіційному працевлаштуванні в тій чи іншій країні Євросоюзу.

Оскільки головний офіс знаходиться у м Краків, Польща, а власне компанія має міжнародний Сертифікат № 14746 та українську Ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном відповідно до Наказу Міністерства праці та соціальної політики України № 1534, всі послуги надаються на високому професійному рівні та у повній відповідності до чинного законодавства.

Звертайтесь за детальною інформацією до наших офісів у регіонах та приєднуйтесь до численної кількості задоволених клієнтів, які не лише подорожують завдяки порадам фахівців WEE Ukraine, але й знайшли легальну роботу в Євросоюзі.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>