Металопластикові вікна — енергоефективність майбутнього

Металопластикові вікна — енергоефективність майбутнього

Коли мова стосується ефективного енергозбереження, більшість людей, перш за все, мають на увазі екзотичні види енергії: сонячні батареї, вітряки та інше. Але існують набагато приземлені і, що дуже важливо, економічні варіанти. Практично у всіх європейських будівлях ви побачите енергозберігаючі лампочки, прилади та … склопакети.

металопластикові вікна

Споживання тепла в Україні вдвічі вища, ніж в Білорусії, і в 3-5 разів перевищує витрати в європейських країнах з схожим кліматом. Майже 50% тепла «вилітає в трубу» через погане утеплення і відсутність систем термоуправління.

Найслабшою ланкою є застарілі і неправильно сконструйовані вікна та двері. У старих дерев’яних вікнах коефіцієнт опору теплопередачі (енергоефективність) дорівнює 0.33 м2°С / Вт, а сучасні енергозберігаючі вікна з ПВХ можуть досягти 0.8 -1 м2°С / Вт, знижуючи теплові втрати на 65-80%.

Не потрібно бути особливим знавцем, щоб зрозуміти потенційну економію витрат за опалення, зниження яких може приємно здивувати господарів.

Після шокуючого зростання комунальних послуг в Україні за останній час проблема втрати тепла в приміщенні стала особливо гострою і болючою. Для економії газу населення починає активно шукати альтернативні енергоресурси: електроенергію, тверде паливо, «екологічне» тепло. Однак з кожним роком і їх ціна стрімко зростає.

У багатоповерхових квартирах з централізованим опаленням з метою економії газу котельні працюють не на повну потужність. Відповідно люди отримують недостатню кількість тепла для комфортного проживання. Тому, перш за все, для збереження тепла в приміщенні потрібні встановити енергозберігаючі вікна.

Енергоефективний склопакет відрізняється від звичайного тим, що на одному з його скляннних прошарків є напилення іонів срібла, завдяки чому він працює як теплове дзеркало, відбиваючи більшу частину тепла назад в приміщення. Якщо говорити в цифрах, такий склопакет «тепліше» звичайного на 30-50%.

 

Для посилення ефекту в одну з камер склопакета (або в обидві) закачується газ аргон з дуже високим показником опору теплопередачі. Варто зауважити, що склопакет з аргоном без напилення працювати практично не буде. Аргон НЕ закачується за замовчуванням, а є додатковою опцією.

На показник теплоізоляції вікна велике значення має також товщина і кількість камер ПВХ профілю.

Енергоефективність вікон

 

Підвищенню енергоефективності вікна, що не менш важливо, сприяє правильний монтаж конструкції в цілому з урахуванням всіх технічних і конструктивних особливостей об’єкта. Металопластикові вікна компанії «Оконич» встановлюються професіоналами з багаторічним стажем, які пройшли профільне стажування та навчання.

Пластикові вікна компанії «Оконич» — рішення для тих, хто прагне до підвищення енергоефективності свого житла, роблячи його більш комфортним та теплим.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>