Зайві кілорами завадили Могилевській перемогти у телешоу

Зайві кілорами завадили Могилевській перемогти у телешоу

- Я хочу подякувати цьому проекту за спілкування, за глибину тих людей, з якими мені пощастило познайомитися тут і з якими, я сподіваюся, буду створювати нові творчі проекти. Всім величезне спасибі. Скажу по-чесному, після довгої боротьби у мені переміг уболівальник. Тому я буду слати смс. Так що голосуй, Україна! — я голосуватиму разом з тобою, — прокоментувала свій несподіваний вихід з проекту Наталія Могилевська.

Але в кулуарах шоу називають зовсім іншу причину відходу співачки — Могилевська відмовилася від участі у фіналі через те, що не змогла схуднути. В одній з перших програм вона пообіцяла, що у фіналі одягне сукню ведучої проекту Анастасії Заворотнюк. До завершення програми, яке відбудеться 22 грудня, залишається лише півтора тижні, навряд чи за цей час Могилевській вдалося б зрівнятися з формами Заворотнюк.

22802

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>