У Вінниці вибиратимуть найталановитіших студентів

У Вінниці вибиратимуть найталановитіших студентів

З нагоди Дня студента Молодіжна рада Вінниці та паблік «Це Вінниця, друже!» започаткували нове творче змагання серед студентства міста. Захід проходитиме за підтримки відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради.

 - Ми надіємося, що цей конкурс стане традиційним та відбуватиметься щороку, адже творчим особистостям просто необхідно демонструвати свої здобутки глядачам, — зауважив начальник у справах молоді та спорту Руслан Анфілов.

Студентські таланти шукали протягом двох тижнів в університетах, інститутах, коледжах та технікумах. На відбірковому етапі кожен ВНЗ представив по три номери. Після відбору експертами, загальна кількість номерів скоротилася до 26.

Оскільки змагання проходитимуть у два етапи, то, відповідно, переможців глядацьких симпатій визначатимуть у кожному з них. Голосування відбуватиметься наступним чином: купуючи квиток за 10 гривень, глядач обмінює його на купон, на якому після перегляду шоу вкаже номер, що сподобався йому найбільше. Лідери такого оцінювання отримають по 5 тисяч гривень, тобто кошти від проведення одного відділення фіналу.

Журі, склад якого наразі не розголошується, вибиратиме фаворитів у трьох номінаціях. Поставити «лайк», підтримавши чийсь талант, можна буде на пабліку «Це Вінниця, друже!».

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>