У яких позах не можна спати вагітним?

У яких позах не можна спати вагітним?

Зазначимо, що такі неприємності не виникають раніше дванадцятого тижня вагітності, тому що до тих пірматка з ембріоном не виходять за межі малого таза.

Вже з середини другого триместру вам доведеться себе контролювати — не лягати на живіт. Але, навіть якщо ви прокинетеся спиною догори, то, панікувати не варто — нічого страшного не трапиться, адже малюка захищає навколоплідний міхур.

А в третьому триместрі навіть на спині лежати не бажано. Справа в тому, що зростаюча матка чинить додатковий тиск на кровоносні судини, розташовані за черевною порожниною. І саме у такій позі тиск перешкоджає нормальній циркуляції крові, яка повинна надходити до малюка з нижньої частини вашого тіла.

Зазвичай лікарі рекомендують вагітним спати на боці, краще всього на лівому, тому що на правому трохи стискається нирка. А у випадку, якщо у вагітної печія або задишка (особливо у третьому триместрі), їй слід використовувати подушки під час сну — їх підкладають під їх під спину, стегна або між ніг — як зручно. Пам’ятай, що комфорт — дуже важливий, адже від нього залежить здоровий та міцний сон, який так необхідний під час вагітності.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>