Медрота Нацгвардії та цивільні лікарі працюють в посиленому режимі (Відео)

Медрота Нацгвардії та цивільні лікарі працюють в посиленому режимі (Відео)

В середині лікарні дуже багато людей. Військові та цивільні. Людей в білих халатах набагато менше. Хтось кричить «Приїхало ще три машини». По коридору бігають лікарі та кричать, щоб люди не стояли біля дверей операційної.

«За останній тиждень дуже багато поранених, — розповідає лікар-хірург Артемівської лікарні В’ячеслав Сергеєв, — як цивільних так і військових. Поранення в основному осколкові. Всі наші лікарі знаходяться на місцях, до нас приєдналися лікарі з сусідніх селищ, є допомога з Києва та Харкова. Велику допомогу нам надає особовий склад медичної роти Національної гвардії України та волонтери. Всі лікарі та медперсонал готові працювати, ми розумієм яка ситуація зараз склалась в нашому регіоні».

Кожного дня бригади медичної роти нацгвардії ризикуючи життям привозять з зони бойових дій поранених до лікарні. Майже кожного дня їхні машини попадають під обстріли. Нещодавно їхніми силами була евакуйована лікарня з Світлодарська, яка постраждала в наслідок обстрілів.

«В наслідок обстрілів кожного дня ми надаємо невідкладну медичну допомогу та привозимо до лікарні до ста поранених. Для нас немає різниці чи то цивільна людина, військовослужбовець нацгвардії або збройних сил. Три машини в нас постійно чергує в гарячих точках, ще дві працює тут на місці. Дуже багато поранених. Особливо болячи дивитись на поранених дітей».

Медичний персонал Артемівської лікарні і надалі виконує свої обов’язки в посиленому режимі. Медичні бригади нацгвардії продовжують чергувати на ліні фронту, аби в будь який момент надати невідкладну допомогу пораненим.

КОММЕНТАРИИ

  • Mark Krol Mark Krol

    В том то и дело, что жизни нашим ребятам спасает только бронь и медики http://s-url.in/aCI5e. Жалко ребят, гибнут, скорее бы война закончилась уже…

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>