СБУ затримала в Маріуполі агента «ДНР», який вербував до диверсійної групи місцевий криміналітет

СБУ затримала в Маріуполі агента «ДНР», який вербував до диверсійної групи місцевий криміналітет

Контррозвідка Служби безпеки України затримала в Маріуполі поплічника терористів т.зв. «ДНР», який мав завдання створити диверсійно-підривну мережу з числа місцевого криміналітету для вчинення терактів з метою дестабілізації ситуації в місті та залякування мирних громадян. повідомляє прес-служба СБУ.

Місцевий мешканець, 1973 р.н., раніше судимий за умисне вбивство та розбій, був завербований одним з ватажків незаконного воєнізованого формування терористів. За злочинним задумом терористів він мав встановити контакти з представниками кримінальних кіл, та, обіцяючи їм від імені керівників «ДНР» гроші та повний контроль над містом «після перемоги», схилити їх до активної участі у терористичній діяльності.

Зі слів затриманого, бойовики передали йому інформацію про тих осіб, які відбували покарання за особливо тяжкі злочини — цих бажано було залучити до диверсійної групи в першу чергу.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

КОММЕНТАРИИ

  • Сергей Слободяник Сергей Слободяник

    крысы всегда вылазят когда страна задыхается,таких в расход!!

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>