У Запоріжжі готували теракт (Відео)

У Запоріжжі готували теракт (Відео)

Встановлено, що мешканець Запорізької області, 1983 р. н., з квітня ц.р. воював на боці терористів т. зв. «ЛНР» у складі незаконного збройного формування «Призрак». «Беркут» разом з іншими бойовиками вчиняв терористичні акти, захоплював адміністративні будівлі, викрадав людей, а також брав участь у збройних нападах на сили АТО в районі «Савур-гори».

Ватажки терористів т. зв. «ЛНР», які готують диверсійні озброєні групи для засилання у мирні міста, поставили «Беркуту» завдання вчинити терористичні акти у Запоріжжі для залякування населення та дестабілізації ситуації у мирних містах.

Бойовик повернувся додому й розпочав підготовку до вчинення терактів на об’єктах інфраструктури регіону. Зловмисник підшукав спільників, які мали спостерігати за об’єктами інфраструктури та збирати дані про надійність їхньої охорони. Зловмисник обговорював зі своїми кураторами з «ЛНР» способи отримання від них зброї та вибухівки для скоєння терактів.

28 січня ц.р. у ході спецоперації СБУ затримала бойовика у центрі Запоріжжя. У помешканні затриманого правоохоронці вилучили дві бойові гранати Ф-1, перероблену під бойову травматичну зброю, велику кількість набоїв до автомата Калашникова, холодну зброю та символіку терористичних організацій. Також вилучено докази його протиправної діяльності — комп’ютерну техніку із електронними файлами зі схемами об’єктів та планом злочинних дій.

За рішенням суду зловмисника взято під варту, йому оголошено підозру за ст.258-3 Кримінального кодексу України.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>