5 кроків порятунку від меланоми

5 кроків порятунку від меланоми

А (асиметрія) – у нормі родимка симетрична. Якщо подумки провести через неї дві умовні горизонтальні і вертикальні осі, вони розділять її на чотири рівні частини. Мова не йде про плями, які з’являються при народженні і можуть мати химерні форми.

К (край) — краю здорової родимки мають бути рівними. Навіть невеликі «розмитості» у вигляді зазубринок, маленьких пір’їнок можуть говорити про негативні зміни в родимці.

О (забарвлення) – недобрий знак і зміна кольору. Наприклад, родимка темніє, або світлішає, або в ній з’являються точки, смужки, вкраплення білого, сірого, червоного, коричневого, або іншого відтінку.

Р (розмір) – насторожити повинна і зміна розміру. Виняток – коли невус злегка збільшується у висоту (як би підводиться на шкірі) в період статевого дозрівання. Якщо інших змін з родимкою немає, це процес нормальний.

Д (динаміка змін) – поява кірочок, тріщинок, виявів кровоточивості, які не пов’язані з травмою, а виникли самі по собі.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>