Скільки коштуює Зеленський, Кошовий та Притула на новорічних корпоративах?

Скільки коштуює Зеленський, Кошовий та Притула на новорічних корпоративах?

Найдорожчим з серед вітчизняних артистів став Володимир Зеленський з «95 Кварталу». Він вже не перший рік очолює список найпопулярніших ведучих України. Скористатися його послугами на новорічному вогнику (мова йде про гуляннях з 15-го по 28 грудня) обійдеться у 30 тисяч євро (близько 300 тисяч гривень), а після цієї дати цифру треба помножити на три.

Наступний по затребуваності слідує його партнер по сцені Євген Кошовий. Його розваги коштуватимуть 20 тисяч доларів (близько 160 тисяч гривень).

- Попит на артиста формує його активність на ТБ. Кого ми регулярно бачимо, піднімаються у ціні, — розповіла організатор проектів івент-агентства Ксенія Шаленко. А оскільки учасників «Кварталу» ми бачимо дуже часто, значить, і коштують вони набагато дорожче.

Наступним у списку йде телеведучий Сергій Притула, який бере 10 тисяч доларів(близько 80 тисяч гривень), а також стабільним є попит на Юрія Горбунова (55 тисяч гривень) та Андрія Доманського (40 тисяч гривень).

КОММЕНТАРИИ

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>